Kraków, 21.01.2019

Wiosenna, północna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.
Otwarcie Rejestracji.

 

20.03-21.03.2019r. w hotelu Marina Club 5*, w Sile k. Olsztyna  odbędzie się wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.
Spin Extra 2019 to wydarzenie skierowane do profesjonalistów, które konsoliduje branżę niskich prądów. Zagadnienia omawiane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i rozwiązania eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szerokieportfolio specjalizacji z branży niskich prądów.
Podczas SPIN Extra 2019 projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci spotykają się, aby współtworzyć wartościową przestrzeń do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców omówią efektywne rozwiązania na konkretnych przykładach.
Partnerzy, którzy już potwierdzili swój udział w wiosennej edycji to m.in.: ABB,Acer,APA GROUP,BKT Elektronik, DRX GROUP,D+H,GiP, HELUKABEL,Impakt,IndigoVision,Mercor,Tp-Link, Western Digital, Veracomp z  Extreme Networks.

Podczas dwóch dni konferencji,  hotel Marina Club 5* stanie się miejscem wypełnionym najnowszymi rozwiązaniami z zakresu technologii niskoprądowych.

SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.

 

Rejestracja:https://spin.lockus.pl/rejestracja/
Termin: 20-21.03.2019
Miejsce: Hotel marina Club 5*, Siła k. Olsztyna
Kontakt dla Uczestników: Łukasz Haliniak | 48 603 302 747 |spin@lockus.pl
Kontakt dla Partnerów:  Małgorzata Mogilska|+48 605 868 610|mmogilska@lockus.pl
Ewa Owsiak |+48 603 748 838 |eowsiak@lockus.pl

Więcej info: www.spin.lockus.pl, www.facebook.com/SPINiSPINExtra

Informacje o Organizatorze:
Lockus sp. z o.o. specjalizuje się we wsparciu realizacji strategii biznesowych poprzez organizację wydarzeń oraz realizowanie projektów marketingowych w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych. www.lockus.pl

          

 
   
 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: