Program PARTNER ik.pl (PIK) w nowej odsłonie     [ 13.05.2024 ]

Rok 2024 jest okresem przełomowym, który wprowadził zmianę dotychczasowego programu marketingowego PARTNER ik.pl na nowe zasady. Jesteśmy świadkami rewolucji, jakiej dokonaliśmy w nowej odsłonie programu PIK. To między innymi uproszczone promocje, denominacja punktów PIK, zmieniona platforma internetowa oraz atrakcyjne i szybko dostępne nagrody, a także świadczenia w programie PIK.
Thermia akcentuje swoją obecność na polskim rynku     [ 13.05.2024 ]

Thermia uruchomiła w Gdyni centrum szkoleniowe dla projektantów i instalatorów, w którym również indywidualni klienci mają możliwość uzyskać wsparcie w zakresie projektowania systemów ogrzewania, działających w oparciu o pompy ciepła. Urządzenia szwedzkiej marki cieszą się renomą wśród polskich użytkowników. Jednym z prezentowanych będzie gruntowa pompa ATLAS, której współczynnik SCOP przekracza wartość 6, co jest najlepszym wynikiem na rynku.
Warsaw HVAC Expo     [ 13.05.2024 ]

W dniach od 27 do 29 lutego w Centrum Targowym Ptak Warsaw Expo odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji HVAC 2024. Targi Warsaw HVAC Expo wyróżniają się jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją i chłodnictwem.
Warsztaty Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych     [ 13.02.2024 ]

Ponad 500 uczestników wzięło udział w IV Warsztatach Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych, które odbyły się w dniach 23–24 listopada 2023 r. w formule online.
„Zielona” produkcja grzejników w Rybniku     [ 13.02.2024 ]

Kiedy w 1992 roku na polskim rynku pojawiła się marka grzejników płytowych Purmo, całkowicie zmieniła rynek rozwiązań grzewczych w naszym kraju. Dlaczego? Ta należąca do międzynarodowego koncernu o fińskich korzeniach firma przez 30 lat sprzedała na rynku polskim rekordową liczbę ponad 17 mln grzejników płytowych. Statystycznie oznacza to, że w każdym polskim domu znajduje się co najmniej jeden grzejnik marki Purmo. Większość z nich pochodzi z największej i najnowocześniejszej fabryki koncernu mieszczącej się w Rybniku, która w tym roku obchodziła 30-lecie swojej działalności. W marcu otwarta została kolejna, nowa hala produkcyjna, która już w przyszłym roku zwiększy moce produkcyjne zakładu.
INSTAL-KONSORCJUM – Laureatem nagrody „Złota Setka Dolnośląskiego”     [ 13.02.2024 ]

Firma Instal-Konsorcjum została laureatem nagrody „Złota Setka Dolnośląskiego”, plasując się w połowie stawki, zajęła zaszczytne 50. miejsce, co jest imponującym osiągnięciem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to pierwsza edycja tego rodzaju rankingu na Dolnym Śląsku.
III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum – podsumowanie wydarzenia     [ 02.12.2023 ]

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum to ogólnopolska impreza sprzedażowa, która skierowana jest do Klientów hurtowni Grupy Instal-Konsorcjum. Celem tego wydarzenia jest przede wszystkim stworzenie bardzo konkurencyjnych warunków zakupowych dla firm instalacyjnych. Większość dostawców przygotowała specjalne pakiety cenowe, dostępne tylko i wyłącznie podczas trwania Giełdy. Była to wyjątkowa okazja dla instalatorów, którzy zostali przywiezieni na miejsce przez hurtownie zrzeszone w Grupie IK. Stoisko Instal-Konsorcjum w swojej Ofercie Specjalnej (stanowisko wystawiennicze nr 20) zaprezentowało między innymi marki QIK i Viteco.
E-konferencja: Architektura o niskim śladzie węglowym. II edycja     [ 01.12.2023 ]

Dewzrost to pojęcie, które od dawna już definiuje myślenie, którego celem jest alternatywne ukierunkowanie rozwoju cywilizacji i kultury w taki sposób, ażeby szanowały środowisko naturalne oraz eliminowały nierówności społeczne i ekonomiczne. Jednym ze wskaźników, który ma służyć do pomiaru zgodności danej aktywności z ideą dewzrostu jest wskaźnik śladu węglowego. W czasie naszej drugiej konferencji pt. "Architektura o niskim śladzie węglowym" skupimy się na analizie zjawiska dewzrostu w kontekście architektury oraz prześledzeniu dostępnych narzędzi i metod służących praktycznej implementacji tej idei w świecie budynków, wnętrz i krajobrazu. Widzimy się 28 września 2023 o godz. 9:00. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się
Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza do udziału w IV edycji Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych     [ 15.09.2023 ]

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza do udziału w IV edycji Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych.Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2023 r. w formie online.
Salon fryzjerski Ruby Blue w Warszawie.Wnętrze inspirowane pustynnym krajobrazem i naturą– prezentacja online     [ 15.09.2023 ]

Ruby Blue w Warszawie to niezwykły salon fryzjerski, którego wnętrze inspirowane jest krajobrazem pustyni i ciekawymi formami jakie tworzy natura. Projekt wymagał od architektów z NOKE Architects szukania nietypowych rozwiązań. Jakich? Tego dowiecie się podczas prezentacji online wnętrza w ramach cyklu Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL. Realizacja ta została doceniona przez jury Plebiscytu i zdobyła tytuł Polskie Wnętrze 2022 w kategorii Wnętrze publiczne. Spotkanie poprowadzi Karol Pasternak z NOKE Architects.Widzimy się 12 września2023 o godz. 11:00. Zapisz się już teraz.
  (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: