NOWE ZAWORY GRZEJNIKOWE o większej szczelności i nowoczesnym designie

W produktach serii Teide firmy Arco, przeznaczonych zarówno do instalacji indywidualnych, jak i zbiorczych, możliwe jest ręczne sterowanie przepływem medium w różnych grzejnikach zamontowanych w dwururowych instalacjach grzewczych. Szczelność zewnętrzną zaworów zapewnia system podwójnego uszczelnienia, gwarantujący maksymalne zabezpieczenie przed wyciekami także po dłuższym czasie użytkowania.

Ciep��o - NOWE ZAWORY GRZEJNIKOWE
o większej szczelności
i nowoczesnym designie

Ciep��o - NOWE ZAWORY GRZEJNIKOWE
o większej szczelności
i nowoczesnym designieW przypadku zaworów termostatycznych Teide Termo plus+ głowice termostatyczne umożliwiają regulację temperatury poszczególnych grzejników niezależnie, co pozwala na dostosowanie ilości dostarczanego ciepła do własnych potrzeb w każdym pomieszczeniu. Produkty tej serii posiadają mechanizm z uszczelką zapobiegającą wewnętrznemu wyciekowi w przypadku zwiększonego ciśnienia w sieci grzewczej. Szczelność zewnętrzną zapewnia uszczelka o-ring z EPDM umieszczona w mufie zaworu oraz druga uszczelka o-ring wykonana z NBR, co gwarantuje ochronę przed wyciekami w przypadku niewystarczającej regulacji i/lub deformacji i podczas instalacji. Produkty obu serii, dzięki możliwości kontroli przepływu, pozwalają na duże oszczędności w gospodarstwach domowych. Dodatkowo głowice termostatyczne mają szerokie zakresy regulacji temperatury: od 12 do 28oC, a także ustawienie na 6oC przeciw zamarzaniu instalacji oraz opcję całkowitego zamknięcia zaworu.

Firma Arco projektując zawory serii Teide plus+ i Teide Termo plus+, zastosowała zasady nowoczesnego designu. Dzięki ciekawemu wzornictwu zawory pozwalają zharmonizować wystrój pomieszczeń. Ergonomiczne pokrętła z ukrytymi elementami mocującymi posiadają gładkie i zaokrąglone powierzchnie, a wysokiej jakości chromowane wykończenie pozostałych metalowych elementów zaworów zapewnia większą wytrzymałość i estetyczny wygląd. 

Produkty serii Teide plus+ są również dostępne w wersji z wykończeniem w formie chromu polerowanego. Dodatkowo dla tej wersji firma Arco zaprojektowała wygodne opakowanie w formie blistra, które ułatwia wzrokową identyfikację i ocenę produktu, a także zapewnia wygodny i bezpieczny transport i przechowywanie. 

Firma Arco to hiszpański producent działający w ponad 80 krajach na pięciu kontynentach, ceniony za innowacyjne podejście do produktu. Każdego roku dział R+D opracowuje nowe rozwiązania, projektowane i wytwarzane zgodnie z zasadą zapewnienia najwyższej jakości – w zakresie używanych surowców, procesów produkcyjnych, jak i serwisu posprzedażowego. 

Arco plasuje się w pierwszej dziesiątce światowych wytwórców zaworów wodnych, gazowych i grzewczych. Dzięki inwestowaniu w badania i rozwój około 0,5 mln euro rocznie, firma opracowała ponad 30 patentów i 50 wzorów użytkowych, które dotyczą ponad 3000 produktów dla przemysłu i użytku domowego. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: