Aplikacje SNB szybki, łatwy i niezawodny sposób, aby być zawsze na bieżąco z przepisami techniczno-budowlanymi

Porady - Aplikacje SNB
szybki, łatwy i niezawodny sposób,
aby być zawsze na bieżąco z przepisami
techniczno-budowlanymiW odpowiedzi na zapotrzebowanie wyrażone przez użytkowników WT budynków Stowarzyszenie Nowoczesne Budynki przygotowało również darmowe aplikacje zawierające tekst jednolity ustawy Prawo budowlane oraz tekst jednolity w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego. Zapraszamy użytkowników do recenzji aplikacji, chętnie słuchamy nowych potrzeb i uwag w celu rozwoju i ulepszania wszystkich trzech produktów.

Warunki Techniczne

 Pierwsza polska aplikacja zawierająca tekst jednolity rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. ws. warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie w dwóch wersjach:

 WT2013: WT po nowelizacji z 5 lipca 2013 r. – stan prawny na dzień 1 stycznia 2014 r.

 WT2012: WT po nowelizacji z 6 listopada 2012 r. – stan prawny na dzień 23 lutego 2013 r.

W celu ułatwienia korzystania z tekstu jednolitego w spisie treści WT2013 wprowadzona została informacja o nowych brzmieniach przepisów w danym dziale/rozdziale. Dodatkowo nowe przepisy zostały oznaczone w tekście czerwoną czcionką. 

Porady - Aplikacje SNB
szybki, łatwy i niezawodny sposób,
aby być zawsze na bieżąco z przepisami
techniczno-budowlanymiPrawo budowlane

 Pierwsza polska aplikacja zawierająca tekst jednolity ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. w trzech wersjach:

 PB2013: stan prawny na dzień 31 grudnia 2013 r.

 PB2014: stan prawny na dzień 31 grudnia 2014 r. przepisy wchodzące w życie 9 marca 2015 r. na podstawie ustawy o charakterystyce energetycznej

 PB2015: stan prawny na dzień 28 czerwca 2015 r.

W celu ułatwienia korzystania z tekstu jednolitego w spisie treści PB 2014 i 2015 wprowadzona została informacja o nowych brzmieniach przepisów w danym rozdziale. Dodatkowo nowe przepisy zostały oznaczone w tekście kolorowymi czcionkami.

ZF Projekt Budowlany

 Aplikacja zawiera tekst jednolity w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego, uwzględniający:

 -przepisy obowiązujące od 29 kwietnia 2012 r.
-nowelizację, która weszła w życie 3 października 2013 r.

 Nasze aplikacje to gwarancja, że będziemy zawsze rzetelnie poinformowani na temat wszelkich zmian pojawiających się w przepisach techniczno- budowlanych.

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: