InEnerg® – odnawialne źródła energii naszą przyszłością

Aktualno��ci - InEnerg®
– odnawialne źródła energii
naszą przyszłością

Dzięki ustawie o OZE, która w tym roku została podpisana, a część jej zapisów weszła już w życie, firmy z sektora zielonej energii wznawiają swoje inwestycje. Rynek OZE stabilizuje się. Jak szacują eksperci, do 2030 r. połowa polskiego prądu elektrycznego może pochodzić z energii odnawialnych, a dzięki ich rozwojowi możliwe jest stworzenie ponad 100 tys. nowych miejsc pracy. Jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą, ale energia ze źródeł odnawialnych jest dostępna tak naprawdę dla wszystkich. Każdy z nas może produkować ekologiczny prąd w swoim gospodarstwie domowym, a na dodatek podwójnie z tego korzystać, ponieważ energii w zupełności wystarczy na zaspokajanie własnych potrzeb energetycznych, a nadwyżkę wyprodukowanej energii będzie można odsprzedać sieci energetycznej po taryfach gwarantowanych, które będą obowiązywały od 1 stycznia 2016 r.

 Wkraczając w obiecujący dla rozwoju OZE rok 2016, firma REECO Poland organizuje wiosną we Wrocławiu kolejną edycję targów InEnerg®. Wydarzenie to ma na celu stworzenie miejsca, w którym będzie można zaczerpnąć zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej poprzez wystawę oraz szereg specjalistycznych konferencji i for branżowych.

 Tematyka targów skupia się głównie na odnawialnych źródłach energii, takich jak: fotowoltaika, pompy ciepła, bioenergia, energia wiatrowa. Podczas imprezy zaprezentowane zostaną innowacje w branży OZE oraz tradycyjnie nie zabraknie zagadnień z zakresu efektywności energetycznej i budownictwa energooszczędnego.

 Organizator targów współpracuje z najważniejszymi organizacjami i mediami branżowymi, co gwarantuje przekazanie fachowej wiedzy oraz wymianę cennych doświadczeń prosto od specjalistów z branży. – Nie traćmy czasu i wykorzystajmy potencjał rozwoju OZE – tymi słowami Projekt Manager Małgorzata Bartkowski zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest InEnerg®.

 Organizatorem targów jest REECO Poland, wchodząca w skład niemieckiej Grupy REECO, która organizuje swoje targi od 1997 r. Dzięki międzynarodowej orientacji imprez organizowanych w różnych krajach europejskich, REECO otwiera przed branżą energetyczną nowe rynki, tworzy sieć kontaktów pomiędzy lokalnymi i zagranicznymi partnerami oraz przekazuje istotną wiedzę w zakresie najnowszych technologii energetycznych, aktualnych trendów rynkowych, jak również krajowych postępowań w sprawie wsparcia finansowego i wydawania pozwoleń.

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: