Linearis Infinity Nowa jakość odpływów prysznicowych

Odpływ prysznicowy Linearis Infinity firmy KESSEL wyróżnia się niską wysokością zabudowy, łatwym montażem oraz możliwością modyfikacji i regulacji długości. Dzięki prostemu i nowoczesnemu designowi, świetnie sprawdzi się w każdej łazience – bez względu na jej styl.

Woda i kanalizacja - Linearis Infinity
Nowa jakość odpływów prysznicowychNiezawodne odprowadzanie wody

Odpływy Linearis Infinity cechują się wysokością zabudowy wynoszącą zaledwie 60 mm, co sprawia, że jest to jeden z najniższych odpływów prysznicowych na rynku. Linearis Infinity 60 przy nadpiętrzeniu 20 mm zapewnia przepustowość na poziomie 0,5 l/s, zaś wariant o wysokości zabudowy 90 mm nawet do 0,8 l/s przy identycznym nadpiętrzeniu. Zapewnia to skuteczne i bezproblemowe odprowadzanie wody. 

Łatwy i szybki montaż

Pokrywa nowego odpływu KESSEL wykonana jest ze stali szlachetnej V4A, co gwarantuje wysoką trwałość oraz odporność na korozję. Materiał ten wpasowuje się we współczesne trendy w aranżacji łazienek. Dostępny jest w wersji z pokrywą ze stali szczotkowanej w dostępnej gamie kolorystycznej: brąz, mosiądz, czerń, co umożliwia dopasowanie odpływu do indywidualnych upodobań oraz estetyki, w której została utrzymana łazienka. Linearis Infinity jest od razu gotowy do montażu – w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne do instalacji elementy, a także nie jest do nich wymagany dodatkowy osprzęt. 

Woda i kanalizacja - Linearis Infinity
Nowa jakość odpływów prysznicowychWyjątkowa estetyka

System odpływów prysznicowych Linearis Infinity oferuje szerokie możliwości aranżacyjne. Dostępny jest w wersji ze szczotkowaną powierzchnią ze stali nierdzewnej aż w sześciu różnych długościach (od 800 do 1600 mm) i cechuje się dużą modyfikowalnością. Odpływ można dostosować do każdego rodzaju płytek – nasada przesuwa się w dwóch płaszczyznach, a system łączników prostych i kątowych umożliwia montaż nie tylko w linii prostej, ale również w trzech zakresach kątów – 30o, 45o i 90o. Oprócz tego, kanał rynnowy można dowolnie skracać z każdej ze stron. To rozwiązanie KESSEL nadaje się też do montażu bezpośrednio przy ścianach. 

Cicho i bez zapachów

Odpływy Linearis Infinity automatycznie tłumią drgania i minimalizują dźwięki dobiegające z kanalizacji. Wyposażone są także w fabrycznie zamontowany kołnierz zaciskowy z matą hydroizolacyjną, co zapewnia wodoszczelność według wymagań klasy W3-I normy DIN 18534. W jego korpusie znajduje się (opcjonalnie lub w zestawie) syfon Megastop, który zapobiega przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów dzięki zamknięciu wodnemu. Można go łatwo wyjmować, co ułatwia czyszczenie i konserwację wnętrza odpływu. 

Woda i kanalizacja - Linearis Infinity
Nowa jakość odpływów prysznicowychLinearis Infinity firmy KESSEL to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny liniowy odpływ prysznicowy na świecie. Za pomocą elementów łączących pod kątem 30o, 45o i 9 0o możliwe jest połączenie dowolnej ilości odpływów prysznicowych liniowych w jeden sprawnie działający system odwodnieniowy. To trwałe, odporne na korozję, designerskie rozwiązanie, które stanowi nową jakość na rynku odpływów prysznicowych. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: