Program partnerski Partner Instal-Konsorcjum w 2023 roku

Instal-Konsorcjum to nie tylko sieć 30 hurtowni instalacyjnych, ale również miejsce, w którym troszczymy się o dobro i zadowolenie klientów. Tradycyjnie już rozpoczęły się akcje w programie PIK, które obowiązują w terminie od 02.01.2023 do 31.12.2023 r. Dzięki stałej współpracy z hurtowniami Instal-Konsorcjum możesz skorzystać z wielu akcji promocyjnych i zdobywać wiele satysfakcjonujących nagród. Przygotowaliśmy również atrakcyjne świadczenia, które zwiększają bezpieczeństwo i konkurencyjność prowadzonej działalności. Jednym z nich jest PartnerCarLeas – to ciekawa oferta, w ramach której za punkty PIK można jeździć nowym samochodem dostawczym.

Przejrzyj akcje promocyjne w programie PIK, gdzie za każde wydane 100 zł na zakup produktu z oferty wymienionych marek otrzymasz przypisaną liczbę punktów, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. W akcjach promocyjnych PIK bierze udział ponad 60 marek (w tym roku do rogramu PIK dołączyły marki Agaflex, Bisan, Pellux, Womix). Zachęcamy do zakupów produktów biorących udział w akcjach PIK i zbierania punktów, które można wymienić na atrakcyjne nagrody, ale nie tylko. Nasza praca polega również na tym, aby wspierać Partnerów IK w codziennych działaniach, ponieważ wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać o wiele więcej. 

Oprócz tego Partnerzy IK mogą skorzystać z trzech świadczeń:

- ubezpieczenia instalatora – jest to oferta ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, czyli OC. Dzięki niemu nasi partnerzy mogą zająć się pracą bez stresu o brak zabezpieczenia, jeśli wydarzyłby się ewentualny wypadek lub szkoda w trakcie wykonywania prac instalacyjnych, jak również po ich zakończeniu,

- telefonia komórkowa – T-Mobile przygotował dla nas, a co za tym idzie dla naszych partnerów, doskonałą ofertę, która pozwala korzystać z ich usług po najniższych stawkach. Dodatkowo mogą w sposób całkowicie darmowy kontaktować się ze swoją hurtownią, ale nie tylko,

- program leasingowy pt. PartnerCarLeas – wspólnie z dealerami samochodów marki Ford i Peugeot przygotowaliśmy dla partnerów specjalną propozycję, w ramach której na atrakcyjnych warunkach można wyleasingować auto dostawcze i finansować ratę punktami PIK. Powyższa oferta skierowana jest tylko do Partnerów IK.

Akademia Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów

Działalność Instal-Konsorcjum to także edukacja: w 2020 r. rozpoczęła działalność Akademia Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów. Działania Akademii skierowane są głównie do Partnerów IK, którzy za udział otrzymują punkty PIK lub atrakcyjne upominki. Szkolenia są prowadzone w formie webinariów online a przez to są dostępne nawet po ich zakończeniu. 

Informacje - Program partnerski
Partner Instal-Konsorcjum w 2023 roku

Rafał Hołtra
www.partner.ik.pl www.ik.pl/pik

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: