TWOJA INSTALACJA WODNA I GRZEWCZA NIEZAWODNIE, SZYBKO I PROFESJONALNIE

Ciep³o - TWOJA INSTALACJA WODNA I GRZEWCZA
NIEZAWODNIE, SZYBKO I PROFESJONALNIENiezależnie od tego, czy nasze produkty używasz przy budowie nowych domów, czy podczas naprawy i konserwacji, seria produktów speedfit sprawdzi się doskonale. Po pierwsze, dzięki połączeniom typu push fit czas montażu skraca się o min. 40% w porównaniu z innymi czasochłonnymi metodami. Ponadto do montażu lub demontażu łączników nie są wymagane żadne narzędzia, co ułatwia manewrowanie w ciasnych przestrzeniach lub ponowne dopasowanie połączeń.

Po drugie, szeroki wybór tworzywowych, mosiężnych i chromowanych złączek, złączy kranowych, zaworów i elastycznych węży Speedfit zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać pracę w mgnieniu oka. Łącząc te produkty z tworzywową rurą na wcisk, możesz stworzyć naprawdę elastyczny i niedrogi system wodociągowy i grzewczy dopasowany dla każdego, gdyż rozpiętość średnic naszego systemu wynosi od 10 mm do 28 mm. 

Kolejnym ważnym aspektem wartym wspomnienia jest to, że wszystkie nasze produkty przeznaczone są do stosowania z rurami tworzywowymi lub miedzianymi. Jest to możliwe, ponieważ nasze rury i złącza rozmiarowo odpowiadają rozmiarom rur miedzianych. W naszej ofercie posiadamy rury o wymiarach 10 ,12, 15, 20, 22, 28 mm. Rury 10 i 12 mm idealne nadają się do użycia podczas renowacji starych budynków, przy użyciu niskoprofilowych mat grzewczych LowFit.

Wyprodukowane zgodnie z najwyższymi brytyjskimi standardami, w których utrzymujemy kontrolę nad całym procesem, od projektu i wykonania narzędzia po końcowe testy i montaż, każdy z naszych łączników hydraulicznych jest zatwierdzony przez BSI i WRAS. Ponadto produkty firmy John Guest posiadają jeszcze aprobaty i certyfikaty takie jak: ISO 9001, ISO 14001, BBA, KOMO, OKK-OKI, Dopuszczenie KIWA, DVGW, Atest Higieniczny PZH, Deklaracja zgodności. 

Dzięki wszystkim posiadanym zaletom złączki JG Speedfit znakomicie nadają się nie tylko do instalacji hydraulicznych, CO, ogrzewania płaszczyznowego oraz chłodzenia płaszczyznowego, ale także do podłączania pomp ciepła, które są coraz powszechniejsze i coraz częściej stosowane. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego są odporne na działanie wysokich temperatur i ciśnień oraz korozję. Tworzywowe elementy nie przenoszą drgań ani hałasu z pompy na instalacje. Materiał nie zawiera związków toksycznych, ołowiu i gwarantuje długą żywotność systemu. Nasze złącza pozwalają na łączenie miedzianych króćców z tworzywowymi rurami za pośrednictwem tylko jednej złączki. 

Produkty John Guest Speedfit charakteryzują się długą żywotnością o czym świadczy 25-letnia gwarancja producenta. Aby uzyskać więcej informacji o naszej rodzinie marek RWC oraz jak nasze rozwiązania mogą pomóc w codziennym życiu, zapraszamy do odwiedzania nas na stronie: www.rwc.com, www.johnguest.com 

Ciep³o - TWOJA INSTALACJA WODNA I GRZEWCZA
NIEZAWODNIE, SZYBKO I PROFESJONALNIE

 

Reliance Worldwide Corporation
ul. Starołęcka 7, 61-361 Poznań
tel. +48 61 87 80 408 e -mail: info.pl@rwc.com

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: