Mikroinwertery Enphase z Doliny Krzemowej w Instal-Konsorcjum

Energia odnawialna - Mikroinwertery Enphase
z Doliny Krzemowej w Instal-KonsorcjumMiło nam poinformować, że Instal-Konsorcjum poszerzyło swoją ofertę handlową systemów fotowoltaicznych Viteco o mikroinwertery ENPHASE.

Enphase to firma założona w 2006 r. przez dwóch pionierów energii słonecznej z Doliny Krzemowej. Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań technologicznych, dzięki którym czysta energia jest przystępna cenowo, niezawodna i dostępna dla wszystkich. Od zaledwie kilku pracowników do rozwiązania mikroinwerterów najnowszej generacji z ponad 700 osobami i 30 milionami mikroinwerterów sprzedanych w 130 krajach. Enphase to firma numer 1 w dziedzinie mikroinwerterów, która jak dotąd zapewniła ponad 20 terawatogodzin wytworzonej energii i 1,3 miliona instalacji wykonanych na całym świecie. 

Według MSN.com firma Enphase Energy pomogła zrewolucjonizować domowy rynek energii słonecznej dzięki produktom i oprogramowaniu, które zwiększają wydajność modułów fotowoltaicznych. Enphase jest nie tylko liderem w tej dziedzinie, ale również plasuje się na szczycie najnowszej listy Bespoke Investment Group, obejmującej 32 akcje wg Russell 3000, które wzrosły o ponad 1000 proc. od czasu wyboru Trumpa. Mikroinwerter ENPHASE to produkt premium, wysoce bezpieczny i niezawodny. Podlega 25-letniej gwarancji, ponieważ jest zaprojektowany z myślą o długotrwałym okresie eksploatacji. Jest wyprodukowany z możliwością monitoringu 24/7 oraz aktualizacji. Posiada ponadto zintegrowane rozwiązanie Rapid ShutDown. 

Poniżej przedstawiamy różnicę miedzy standardowa instalacją fotowoltaiczną a instalacją z zainstalowanymi mikroinwerterami. 

Energia odnawialna - Mikroinwertery Enphase
z Doliny Krzemowej w Instal-Konsorcjum
 

Robert Słotwiński

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: