Gdy nastaje zmrok… budzi się technologia Przyciski spłukujące z czujnikiem ruchu

Dom i ogród - Gdy nastaje zmrok… budzi się technologia
Przyciski spłukujące z czujnikiem ruchuUłatwiają orientację w ciemności, zapewniają higieniczną, bezdotykową obsługę, umożliwiają personalizację funkcji i parametrów. Mowa o nowej generacji rozwiązaniach sanitarnych, dzięki którym design idzie w parze z najwyższymi standardami funkcjonalności. Luksus jest na wyciągnięcie ręki, a technologia otwiera drzwi do nowoczesnej łazienki.

O krok przed Tobą

Producenci urządzeń sanitarnych coraz częściej stawiają na innowacyjne technologie oraz inteligentne rozwiązania zwiększające komfort użytkowania. Teraz liczą się nie tylko względy estetyczne i zgodność z aktualnymi trendami. Znaczenia nabrały także takie kwestie jak higiena, intuicyjność, możliwość personalizacji i przemyślane funkcje. Dzięki nim przestrzeń łazienki oferuje nowe możliwości aranżacji i standardy bezpieczeństwa. 

Przykładem tego typu rozwiązań są przyciski spłukujące do WC TECElux mini. Wykonane ze szkła w kolorze czarnym lub białym, łączą w sobie wysokiej jakości technologię oraz ponadczasowy, minimalistyczny design. Przyciski posiadają czujnik ruchu i mogą być obsługiwane bezdotykowo. Zostały wyposażone w nowoczesną technologię LED. Kontury klawiszy podświetlają się automatycznie, gdy użytkownik terminala znajdzie się w polu działania czujnika. Przyciski wyróżniają się ekstrapłaską powierzchnią, a dzięki jednolitej szklanej powierzchni są łatwe w utrzymaniu czystości. W połączeniu z ramką instalacyjną mogą być montowane bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany). 

Zaprogramowane na komfort

Programowanie i zmiana ustawień elektronicznych przycisków, a także dostosowanie ich do indywidualnych wymagań użytkownika odbywa się za pomocą pilota. Użytkownik może zaprogramować takie funkcje, jak: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 – bardzo jasne do 4 – ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie, obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy zbliżyć się do elektroniki do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierować pilota w stronę środkowej części w odległości 5–10 cm, a następnie wybrać na nim odpowiedni przycisk. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: