Nowe produkty wprowadzone w 2020 roku

Rok 2020 okazał się dla nas wszystkich wyzwaniem, z którym nie przyszło mierzyć się nam nigdy wcześniej. Wszystkie wypracowane plany produkcyjne można było odłożyć na bok przy absencjach pracowników spowodowanych kwarantannami. Mimo wszystko przez cały sezon udało się utrzymać stan asortymentu na odpowiednim poziomie, aby nikt nie był zmuszony oczekiwać na produkty concept by Womix. Mamy nadzieję, że przyczyniło się to do zwiększenia zaufania do marki, którą tworzymy wspólnie z Grupą Instal-Konsorcjum.

Ciep³o - Nowe produkty wprowadzone
w 2020 roku

Nowości wprowadzone do oferty concept by Womix

W maju do oferty wprowadzone zostały termostatyczne zawory mieszające GZM THERM, które przeznaczone są do regulacji czynnika zasilającego instalację centralnego ogrzewania. Wyróżniającymi je cechami są wysoki wpółczynnik przepływu kvs, który wynosi 3,4, oraz niewielkie wymiary zaworu. Dzięki temu możliwa jest bezproblemowa zamiana zaworów o niższych przepływach na zawór GZM THERM. 

Zawory występują w wykonaniu z gwintami zewnętrzynymi 1" oraz w dwóch zakresach regulacji 20–45°C lub 35–60°C. 

Ciep³o - Nowe produkty wprowadzone
w 2020 roku

W grudniu do stałej oferty concept by Womix dołączyły grupy pompowe z płytowym wymiennikiem ciepła BW, pozwalające na oddzielenie od siebie obiegu instalacji otwartej od zamkniętej. Grupy wyposażone są w pompę obiegową, która pełni funkcję pompy obiegu wtórnego instalacji. Grupy BW montować można na rozdzielaczu centralnego ogrzewania i w takim wypadku należy montować je na grupie pompowej bez mieszacza GP, pełniącej funkcję obiegu pierwotnego instalacji. Wymienniki ciepła z liczbą płyt 20 lub 30 dają możliwość obsłużenia obiegów grzewczych o mocy odpowiednio 20 kW lub 30 kW. Standardowo każda z grup wyposażona jest w dwa mosiężne zawory kulowe z termometrami wody zasilającej i powrotnej, łącznik, zawór zwrotny, płytowy wymiennik ciepła, grupę bezpieczeństwa 2,5 bar z manometrem o zakresie 0–4 bar, dwa zawory spustowe, uchwyt naścienny oraz izolację. 

Michał Górecki
www.womix.pl
www.concept.ik.pl

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: