Zdalnie obsługiwane zmiękczacze Viteco serii Smart

Woda i kanalizacja - Zdalnie obsługiwane
zmiękczacze Viteco serii SmartJeszcze nigdy obsługa zmiękczacza nie była tak łatwa jak teraz. Dzięki wbudowaniu modułu WiFi do płytki sterującej głowicą zyskujesz możliwość śledzenia wszystkich etapów pracy urządzenia w aplikacji na telefonie.

Już teraz wszystkie modele zmiękczaczy Viteco Smart Rain, Smart Carbon i Smart Multimix mają możliwość doposażenia w moduł WiFi. Dzięki temu użytkownik końcowy zyskuje większą wygodę obsługi i kontroli urządzenia. A co najważniejsze, to fakt, że również Instalator uzyskuje zdalny dostęp do urządzenia z dowolnego miejsca za pomocą Internetu, tak długo, jak zmiękczacz ma dostęp do sieci WiFi.

Zdalny dostęp za pomocą aplikacji pozwala, w razie zgłaszanych przez klienta problemów, na wstępną diagnozę stanu zmiękczacza. Dostęp do wszystkich ustawień oraz informacji, takich jak średnie zużycie wody, pozwala w razie potrzeby na zdalną korektę zaprogramowanych parametrów, takich jak twardość wody czy czasy poszczególnych trybów regeneracji. 

W aplikacji mogą być zgłaszane następujące błędy i alarmy:

- E 01 ustalenie położenia dysków zakończone niepowodzeniem,
- E 02 błąd sygnału położenia dysków,
- E 03 błąd pamięci,
- E 04 uszkodzenie procesora,
- E1 po upływie minuty system wciążnie może ustalić położenia dysków,
- E2 system otrzymuje dwa lub więcej sygnałów o położeniu dysków,
- E3 uszkodzenie pamięci płytki sterującej,
- E4 uszkodzenie procesora płytki sterującej,
- alarm braku soli,
- wymagany przegląd okresowy, skontaktuj się z serwisem,
- sprawdź poziom soli,
- serwis i wymiana żywicy.

Dzięki temu Instalator może zdalnie sprawdzić poprawne działanie zainstalowanych urządzeń i usunąć ewentualne błędy. W sytuacjach, gdy konieczna jest wizyta serwisowa, możesz odpowiednio się do niej przygotować. Oszczędzisz dzięki temu czas potrzebny na serwis urządzenia. 

Na jednym koncie istnieje możliwość połączenia aż 10 głowic. Moduł WiFi możesz zainstalować do wszystkich modeli Smart zmiękczaczy Viteco. 

Woda i kanalizacja - Zdalnie obsługiwane
zmiękczacze Viteco serii Smart

Co zrobić, żeby wyposażyć zmiękczacz w zdalne sterowanie?

- Skontaktuj się z hurtownią Grupy Instal-Konsorcjum i zamów moduł.
- Wymień płytkę sterującą na nową, z modułem WiFi.
- Ściągnij aplikację na telefon.
- Skonfiguruj aplikację i aktywuj płytkę sterującą poprzez podłączenie do zastanej sieci WiFi.
- Sparuj głowicę z aplikacją.
- Gotowe!

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: