Temat na czasie: technika w łazience

Woda i kanalizacja - Temat na czasie: technika w łazience

Współczesne łazienki są tak samo zróżnicowane jak ich użytkownicy. Dotyczy to zarówno wyposażenia, jak i preferencji w zakresie designu. Jednym z wiodących tematów jest obecnie "technika w łazience", czyli rozwiązania łączące zaawansowane technologie z unikalnym wzornictwem. W ten sposób projektanci starają się zapewnić użytkownikom wyjątkową przyjemność korzystania z produktów sanitarnych. W koncepcji łazienki firmy Viega technologia idzie w parze z funkcjonalnym designem, w którym odnaleźć można spokój i ciszę.

Charakterystyczne dla takiego konceptu łazienki jest techniczne podejście do materiałów, form i kolorów, które tworzą świat oparty na zestawieniu pozornie przeciwstawnych stylów. Z jednej strony mamy tutaj nowoczesne technologie połączone z designem, cechującym się minimalistycznymi formami i prostymi liniami. Z drugiej strony, wysokiej jakości materiały idą w parze z przyjemnymi w dotyku powierzchniami i ciepłymi kolorami. Nadrzędnym celem jest zachowanie równowagi, by stworzyć harmonijną koncepcję łazienki oferującej wyjątkowy komfort. 

Rozwiązania przyjazne użytkownikowi

W świecie łazienek często możemy zauważyć motywy charakterystyczne dla aktualnie panujących trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz. Jednym z nich jest wykorzystanie autentycznych materiałów, wśród których użytkownicy dobrze się czują. Taki design podkreśla wysoką klasę i jakość produktów łazienkowych. Podobnie jak w przypadku innych pomieszczeń, poszczególne strefy łazienki powinny tworzyć jednolitą, harmonijną aranżację. Doskonały przykład to strefa prysznica, gdzie system odprowadzania wody z posadzki jest praktycznie niezauważalny, dzięki minimalistycznemu odpływowi liniowemu Advantix Vario firmy Viega, dyskretnie wbudowanemu w ścianę. 

Woda i kanalizacja - Temat na czasie: technika w łazienceDo współczesnych łazienek coraz śmielej wkracza zaawansowana technologia, ale wszystkie tego typu rozwiązania muszą być proste i wygodne w obsłudze. Mówimy tu przede wszystkim o produktach wyposażonych w funkcje elektroniczne oraz oświetleniu, które tworzy wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu i ułatwia orientację w przestrzeni. Ponadto, bezdotykowe rozwiązania, takie jak przyciski uruchamiające do WC, gwarantują maksymalną higienę i komfort użytkowania.

Wysokiej jakości design, szlachetne materiały i nastrojowe oświetlenie tworzą przyjazne aranżacje, kojarzące się z naturą. Tak zaprojektowana łazienka pozwala użytkownikom zrelaksować się, odprężyć i naładować baterie. 

Technika w łazience to aktualny trend łączący wysokiej jakości produkty z komfortowym otoczeniem. Kluczową rolę odgrywają tu starannie dobrane materiały, przyjemne głębokie kolory, zaawansowana technologia i linearny design. 

Elektronika w łazience powinna ułatwiać życie, a zarazem spełniać indywidualne wymagania użytkowników. Sterowane elektronicznie armatury wannowe z serii Multiplex Trio E firmy Viega pozwalają łatwo programować ilość i temperaturę nalewanej wody. Dzięki funkcji pamięci każdy z domowników może też zapisać swoje preferowane ustawienia i wywołać je w dowolnym momencie. Produkt charakteryzuje nowoczesny, minimalistyczny design, ponieważ na wannie widoczne są jedynie elektroniczne moduły obsługi. 

Woda i kanalizacja - Temat na czasie: technika w łazience Woda i kanalizacja - Temat na czasie: technika w łazience
 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: