Przyciski uruchamiające do WC w stylowej matowej czerni

Woda i kanalizacja - Przyciski uruchamiające do WC
w stylowej matowej czerniCzerń jest obecnie jednym z najważniejszych i najmodniejszych kolorów w świecie łazienek. Firma Viega odpowiada na ten trend, wprowadzając do swojej oferty nowe modele przycisków uruchamiających Visign for Style w wersji czarny mat. Wysokiej jakości design i eleganckie wykończenie nadają tym produktom wyjątkowy charakter.

W 2020 r. nie da się uciec od czerni w aranżacjach wnętrz. Dotyczy to również łazienek, w których ten popularny kolor wykorzystywany jest do tworzenia różnorodnych, efektownych akcentów. Znakomicie wpisuje się zarówno w wyrafinowane, eleganckie projekty, jak i w koncepcje minimalistyczne, lub przeciwnie – bardziej ekstrawaganckie. Seria przycisków uruchamiających Visign for Style firmy Viega oferuje szeroki wybór wzorów, dzięki czemu doskonale pasuje do każdej aranżacji łazienkowej. 

Cztery wersje wzornicze

Przycisk Visign for Style 20 charakteryzuje się klasycznym, dobrze znanym designem. Po niedawnym liftingu ma on teraz nieco ostrzejsze kontury i wygląda jeszcze ciekawiej, a dzięki ulepszeniom technicznym działa bardziej płynnie. Znakiem rozpoznawczym tego modelu pozostają jednak okrągłe klawisze uruchamiające, wkomponowane w prostokątną płytkę.  

Visign for Style 21 wyróżniają natomiast proste linie i kąty. Asymetryczny design z dwoma klawiszami o różnej wielkości przypomina nieco wysokiej jakości włączniki światła i w oczywisty sposób komunikuje sposób działania. Duży klawisz uruchamia pełne, a mały – oszczędne spłukiwanie. 

Delikatnie zaokrąglone kształty modelu Visign for Style 23 wpisują się w aktualny trend emocjonalnego designu. Ciekawym akcentem jest tutaj zakończenie klawiszy na równi z krawędzią całej płytki. Zaokrąglona ramka może kojarzyć się natomiast z kształtem współczesnych smartfonów. 

Woda i kanalizacja - Przyciski uruchamiające do WC
w stylowej matowej czerniPrzyciski uruchamiające do WC mają zazwyczaj układ poziomy. W modelu Visign for Style 24 projektanci poszli jednak inną drogą. Umieścili klawisze pionowo, na środku, jeden pod drugim, co stworzyło ciekawy efekt, przyciągający uwagę. Proste linie podkreślają wyjątkową estetykę tego produktu. 

Wysoka jakość wykonania

Nowe przyciski uruchamiające Visign for Style są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i pokryte elegancką powłoką w kolorze czarny mat. Odcień ten doskonale komponuje się z licznymi, dostępnymi na rynku armaturami w czarnym kolorze. Ponadto przyciski potwierdziły swoją wysoką odporność na ścieranie w standardowych testach, po których matowa powierzchnia zachowała doskonały wygląd. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: