Gwarancja Słoneczna

Firma FOTON Technik wprowadza nowość na polskim rynku – GWARANCJĘ SŁONECZNĄ, która zapewnia wysoką wydajność produkcji energii z systemów fotowoltaicznych oferowanych przez firmę. Dzięki temu Klient ma pewność, że wydajność instalacji fotowoltaicznej od FOTON Technik będzie zgodna z projektem, a ponadto będzie służyła efektywnie przez wiele lat.

Informacje - Gwarancja SłonecznaFotowoltaika to opłacalna inwestycja na lata, o czym przekonały się już tysiące Klientów w Polsce. Obserwuje się znaczący wzrost liczby instalacji podłączonych do sieci, a Polacy coraz chętniej inwestują w fotowoltaikę, co sprawia, że rozwój tej gałęzi OZE jest jednym z najszybszych w Europie. FOTON Technik, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, od lat stawia jedynie na produkty najwyższej jakości i technologie najwyższej klasy. Ponadto firma obsługuje Klientów kompleksowo, przez co nie muszą się oni martwić o jakość wykonanej instalacji, użyte produkty, przygotowanie dokumentacji, dofinansowanie czy obsługę poinstalacyjną. 

– Dziś na rynek wprowadzamy nową jakość i nowy produkt – GWARANCJĘ SŁONECZNĄ. Chcąc stale się rozwijać i oferując swoim Klientom produkty najwyższej jakości, postanowiliśmy zagwarantować im nie tylko wysoką jakość oferowanych usług i produktów, ale także zagwarantować ich skuteczność i efektywność. W praktyce GWARANCJA SŁONECZNA oznacza, że jeżeli instalacja u naszego Klienta wyprodukuje mniej energii, niż jest to zaplanowane w projekcie – oddamy Klientowi różnicę. W ten sposób Klienci FOTON Technik mogą być spokojni o oszczędności z instalacji fotowoltaicznej – powiedział Michał Skorupa, prezes Zarządu FOTON Technik, Grupa innogy. 

Na GWARANCJĘ SŁONECZNĄ, którą proponuje FOTON Technik, składa się wiele współgrających ze sobą elementów. Firma od lat instaluje moduły fotowoltaiczne najwyższej klasy, których jakość potwierdza zestawienie instytutu PVEL, zajmującego się badaniami i rankingiem najlepszych modułów fotowoltaicznych na rynku. Ponadto wieloletnie doświadczenie pracowników firmy w projektowaniu i instalowaniu systemów fotowoltaicznych daje pewność dobrze zrealizowanej instalacji, dobranej do indywidualnych potrzeb Klienta. 

GWARANCJA SŁONECZNA to kolejny krok w roztaczaniu parasola opieki nad Klientem w trakcie i po zrealizowaniu inwestycji. Odpowiedzialność za projekt i montaż od początku do końca, infolinia dla Klientów, serwis gwarancyjny – to tylko niektóre aspekty, które wyróżniają FOTON Technik na rynku fotowoltaicznym.

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: