Przewodnik Akustyczny Izolacji Technicznych

Porady - Przewodnik Akustyczny Izolacji TechnicznychWspółczesne wymagania dla systemów HVAC i instalacji przemysłowych sprawiają, że projektanci i wykonawcy muszą sięgać po izolacje, które nie tylko zapewniają dobre parametry termoizolacyjne, lecz także skutecznie chronią przed hałasem. Aby pomóc profesjonalistom w dobraniu optymalnego rozwiązania, Paroc Polska opublikował nowy Przewodnik Akustyczny Izolacji Technicznych.

Niezbędnym warunkiem komfortowego środowiska życia czy pracy jest ograniczenie hałasu. Pomóc w tym mogą produkty izolacyjne PAROC, które znajdują szerokie zastosowanie m.in. w instalacjach wentylacyjnych i urządzeniach tłumiących w budynkach, a także na statkach, gdzie zapewniają niezbędny komfort podróży załodze i pasażerom. Ze względu na swoją włóknistą i porowatą strukturę wełna kamienna nie tylko świetnie sprawdza się jako izolacja akustyczna, lecz zapewnia także dobre właściwości dźwiękochłonne. 

Aby ułatwić profesjonalistom szybkie znalezienie i porównanie właściwości pochłaniania dźwięków produktów izolacyjnych dla systemów HVAC, instalacji przemysłowych oraz branży stoczniowej, specjaliści Paroc Polska zebrali je wszystkie razem w jednym miejscu. W przewodniku znaleźć można także tabele izolacyjności akustycznej izolacji morskich, a także zestawienia prezentujące tłumienie wtrąceniowe rozwiązań dla rurociągów i kanałów instalacyjnych. 

Nawigacja i szukanie danych jest niezwykle proste. Aby szybko przejść do wykresów prezentujących interesujące nas właściwości akustyczne, wystarczy kliknąć na konkretną pozycję w spisie treści. Aby zobaczyć zestawienie gęstości oraz dostępne grubości produktów w danym segmencie, wystarczy, że wciśniemy przycisk "Powrót do listy produktów". W dowolnym momencie możemy się też cofnąć do początku, klikając "Powrót do spisu treści" – przycisk ten znajduje się na każdej ze stron, co umożliwia szybkie i bezproblemowe znalezienie interesujących nas tabel i wykresów.

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: