Viega Polska z własnym kanałem na YouTube

Kanał został uruchomiony z myślą zarówno o instalatorach czy projektantach, jak i klientach indywidualnych. Można w nim znaleźć wysokiej jakości materiały wideo w polskiej wersji językowej, z lektorem lub napisami. Filmy dotyczą wszystkich najważniejszych rozwiązań producenta, w tym systemów zaprasowywanych, zabudowy podtynkowej czy techniki odprowadzania wody. Kanał znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę serwisu YouTube hasło "Viega Polska".

Skuteczna komunikacja z branżą i klientami zawsze była dla firmy Viega sprawą priorytetową. Materiały wideo pozwalają w przystępny i zrozumiały sposób pokazać funkcje nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych i sanitarnych, a także zaprezentować wizualne walory produktów łazienkowych. Dlatego Viega uruchomiła swój polski kanał na YouTube z bogatą ofertą filmów o różnorodnej tematyce. Znajdziemy tam cztery playlisty związane z różnymi obszarami tematycznymi: system zabudowy podtynkowej, technika odprowadzania wody, technika instalacyjna i zaprasowywanie zamiast lutowania.

Viega Prevista i przyciski uruchamiające Visign

Dzięki pięciu filmom zamieszczonym w sekcji dotyczącej zabudowy podtynkowej, instalatorzy mogą dowiedzieć się wszystkiego o innowacyjnym systemie Prevista oraz obejrzeć filmy instruktażowe pokazujące krok po kroku montaż poszczególnych stelaży i nowych przycisków uruchamiających z serii Visign. 

Odprowadzanie wody

Odpływy liniowe to jeden z najpopularniejszych trendów we współczesnych łazienkach. Wyglądają bardzo efektownie i skutecznie odprowadzają wodę z posadzki. Warunkiem jest jednak prawidłowy montaż. Filmy dotyczące najpopularniejszych odpływów firmy Viega, czyli Advantix Vario i Advantix Cleviva, stanowią doskonały instruktaż dla instalatorów oraz inspirację dla projektantów wnętrz. Na kanale firmy Viega można znaleźć również materiały wideo dotyczące kompletów odpływowo-przelewowych do wanien z serii Multiplex. 

Aktualno��ci - Viega Polska z własnym kanałem na YouTubeMistrzowie zaprasowywania

Viega to niekwestionowany lider w zakresie techniki zaprasowywania na zimno. Firma od lat stara się upowszechniać na rynku polskim tę szybką i bezpieczną technologię łączenia rur. Dzięki filmom zamieszczonym na kanale YouTube instalatorzy mogą jeszcze lepiej zrozumieć, jakie korzyści zapewniają systemy zaprasowywane Viega, takie jak Profipress, Megapress czy Smartpress. To doskonałe źródło informacji o produktach oraz pomoc w codziennej pracy. 

Na kanale Viega Polska instalatorzy i klienci znajdą wysokiej jakości filmy, dotyczące najważniejszych produktów z szerokiej oferty firmy. 

Filmy dotyczące innowacyjnego systemu podtynkowego Viega Prevista tłumaczą jego najważniejsze zalety oraz w przystępny sposób pokazują montaż poszczególnych stelaży i przycisków uruchamiających Visign. 

Wysokiej jakości materiały wideo pokazujące odpływy liniowe, takie jak Advantix Cleviva, to doskonały instruktaż dla instalatorów oraz inspiracja dla projektantów wnętrz. 

Technika zaprasowywania to jedna z głównych kompetencji firmy Viega. Filmy i animacje doskonale tłumaczą, na czym polega ta technologia oraz pokazują najważniejsze zalety takich systemów, jak Smartpress. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: