Idealnie dopasowane – przyciski spłukujące i profile prysznicowe TECE w kolorach armatury sanitarnej

Klasyczny chrom i stal nierdzewna jako jedyna opcja przy wyborze elementów wyposażenia łazienki? Te czasy już minęły. Teraz, dzięki powłokom PVD, możemy dopasować przycisk spłukujący i odwodnienie prysznicowe TECE do oferty wiodących producentów armatury sanitarnej. Wyrafinowane akcenty, m.in. w kolorze czerwonego i optycznego złota, wkraczają do łazienek!

Woda i kanalizacja - Idealnie dopasowane
– przyciski spłukujące i profile prysznicowe
TECE w kolorach armatury sanitarnej 

Harmonia w aranżacji

Nowe rozwiązania od firmy TECE to odpowiedź na silny trend w aranżacji wnętrz i dążenie do spójności wizualnej poszczególnych elementów wykończenia – szczególnie w przestrzeni sanitarnej. Liczy się harmonia, szlachetne powierzchnie oraz materiały, całość zaś tworzy obraz nowoczesnej elegancji w łazience. 

Dzięki specjalnym powłokom PVD użytkownicy mogą dopasować przycisk TECEsquare metal i profil prysznicowy TECEdrainprofile do najnowszej oferty wiodących producentów armatury sanitarnej. Nowe modele dostępne są w trzech wariantach: czerwone i optyczne złoto oraz czarny chrom – każda w wersji szczotkowanej i polerowanej. Co istotne – powierzchnie przycisków i profili charakteryzują się wysoką jakością wizualną – pod względem połysku i walorów kolorystycznych. Są także wyjątkowo odporne na zarysowania i potencjalne czynniki korozyjne. 

Czerwone złoto to hołd marki dla kobiecego stylu, w którym subtelny wdzięk i wyraziste akcenty wzajemnie się uzupełniają. Złoto optyczne jest jak dotyk luksusu – wprowadza do wnętrza ciepło i ekskluzywną elegancję. Fani minimalistycznego i ponadczasowego wzornictwa docenią z kolei rozwiązania w wersji czarny chrom.

Woda i kanalizacja - Idealnie dopasowane
– przyciski spłukujące i profile prysznicowe
TECE w kolorach armatury sanitarnej
 

Morze możliwości

TECEsquare to seria minimalistycznych przycisków spłukujących do WC wykonanych z metalu, stanowiących połączenie nowoczesnego designu i ponadczasowej funkcjonalności. Geometryczna forma i wyjątkowo płaska powierzchnia doskonale wpisują się w aktualne trendy wzornicze i kierunki aranżacji pomieszczeń sanitarnych. Przycisk dedykowany jest wszystkim spłuczkom TECE, a jego montaż nie wymaga dodatkowej ramki czy uzupełniającego wyposażenia. Dwudzielny klawisz umożliwia wybór ilości wody, dzięki czemu spłukiwanie staje się bardziej ekologiczne. Dodatkową zaletą produktu jest jego ciche działanie – gumowe wypełnienie sprawia, że dźwięk aktywacji przycisku jest znacznie wyciszony. 

Woda i kanalizacja - Idealnie dopasowane
– przyciski spłukujące i profile prysznicowe
TECE w kolorach armatury sanitarnej
 

Odwodnienie TECEdrainprofile to rozwiązanie stworzone z myślą o projektowaniu nowoczesnych stref prysznicowych. Wykonany ze stali nierdzewnej profil gwarantuje szczelność, higienę oraz łatwą instalację. Jednak to, co najważniejsze, to możliwość montowania w płaszczyźnie płytek na całej szerokości strefy prysznicowej i dopasowania do pożądanej długości. Dokonuje się tego poprzez przycięcie profilu po obu stronach. Takie podejście pozwala spersonalizować strefę prysznicową oraz zintegrować odwodnienie z płaszczyzną posadzki. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: