Promocja MONOBLOK STIEBEL ELTRON – WYSTARTOWAŁA! Poznaj gotowe rozwiązania

Od kwietnia do końca sierpnia 2020 r. w STIEBEL ELTRON trwa promocja na dwa pakiety nowoczesnych powietrznych pomp ciepła. Dedykowane są one nowym domom o powierzchni 100–220 m2 oraz domom nowym i modernizowanym o powierzchni 220–400 m2. Dodatkowymi walorami pomp jest możliwość podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznej, a także uzyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze.

Zestawy pomp ciepła HPA-0 8 CS Plus oraz HPA-0 13 C Premium to kompleksowe, wysokiej energetycznej klasy systemy, które w ekologiczny sposób zapewnią zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie budynków.

Pompuj czyste ciepło do swojego domu

W ramach trwającej do końca sierpnia promocji STIEBEL ELTRON proponuje zestawy inwerterowych, monoblokowych pomp ciepła. MONOBLOK to rodzaj konstrukcji, który w całości produkowany i montowany jest w fabryce. Wszystkie elementy – wentylator, parownik, sprężarka, zawór rozprężny oraz skraplacz – zamknięte są w jednym urządzeniu. Całość połączeń instalacji wewnątrz pompy zawierających gaz chłodniczy wykonywana jest również w czasie procesu produkcji. Układ termodynamiczny zostaje napełniony gazem chłodniczym, następnie szczelnie zamknięty i przetestowany w sposób niezwykle skrupulatny. Dzięki temu pompa ciepła jest hermetyczna. 

Zainwestuj w niezależność energetyczną i ciesz się komfortem

Pompy ciepła STIEBEL ELTRON zamieniają energię nagromadzoną w powietrzu, wodzie i glebie na ciepło. To ekologiczne rozwiązanie zapewnia wysoką wydajność funkcjonowania. Kompletna i kompaktowa struktura projektu pomp ciepła gwarantuje prostotę montażu. 

Pakiety promocyjny STIEBEL ELTRON spełniają wymagania programu CZYSTE POWIETRZE, w ramach którego właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w przypadku modernizacji i wymiany starych pieców na ekologiczne ogrzewanie. 

Dlatego warto wybrać pompy ciepła typu MONOBLOK STIEBEL ELTRON: 

- Atrakcyjne ceny na rynku za monoblokową powietrzną pompę ciepła HPA-O 8 CS Plus flex Set oraz HPA-O 13 Premium basic Set w pakietach od STIEBEL ELTRON.

- Możliwość rozbudowania systemu grzewczego o nowoczesne zbiorniki buforowe i c.w.u. dostosowane do indywidualnych potrzeb domowników.

- Najlepszy stosunek jakości monoblokowej pompy ciepła do ceny: otrzymujesz sprawdzony w polskich warunkach system grzewczy do Twojego domu od markowego producenta.

- Najlepsze rozwiązanie systemu grzewczego dla Twojego portfela. Możesz uzyskać dodatkowe wsparcie finansowe z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE oraz wykorzystać ulgę podatkową, jeśli modernizujesz swój stary system grzewczy.

Aktualno��ci - Promocja MONOBLOK STIEBEL ELTRON – WYSTARTOWAŁA! Poznaj gotowe rozwiązania- Bezpieczna, hermetycznie zamknięta na etapie produkcji konstrukcja monoblokowa do instalacji na zewnątrz Twojego domu.

- Bardzo cicha praca jednostki zewnętrznej dla Twojego komfortu i sąsiadów. Poziom mocy akustycznej wynosi tylko 50 dB.

- Najprostszy montaż systemu dla instalatora, bezpłatny nadzór uruchomienia. Dodatkowo serwis gwarancyjny i pogwarancyjny STIEBEL ELTRON.

- Prestiż dołączenia do grona Klientów STIEBEL ELTRON: osób myślących ekologicznie, świadomych efektywności energetycznej i długoterminowych oszczędności w budżecie domowym. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: