Nowa strona internetowa firmy Taconova

Aktualno��ci - Nowa strona internetowa firmy TaconovaOdświeżony design i przejrzysta struktura – tak prezentuje się obecnie strona firmy Taconova. Duże obrazy i animacje przyciągają wzrok użytkownika, a praktyczne funkcje ułatwiają nawigację. Pod adresem taconova.pl instalatorzy i projektanci mogą za pomocą kilku kliknięć znaleźć wszystkie najważniejsze informacje na temat pięciu obszarów kompetencji – równoważenia hydraulicznego, ogrzewania płaszczyznowego, techniki systemowej, armatury i pomp obiegowych. Poprzez nową stronę Taconova wyraża swoją filozofię komfortowej obsługi również w Internecie.

Już sama strona główna przyciąga uwagę odwiedzających dzięki dużej animacji, przedstawiającej najnowszy obszar kompetencji firmy, czyli technikę pomp wraz z nowym hasłem "comfort solutions". Ponadto przekonuje użytkowników nowoczesnym i funkcjonalnym designem. Główne menu zostało podzielone na sześć zakładek: pięć poświęconych poszczególnym obszarom kompetencji i jedną z informacjami o przedsiębiorstwie. Konkretne kategorie produktów wybieramy z menu rozwijanego. W ten sposób instalatorzy i projektanci mogą za pomocą kilku kliknięć znaleźć wszystkie potrzebne informacje. 

Kolejną zaletą zaktualizowanej strony internetowej jest możliwość dotarcia do poszczególnych sekcji na wiele sposobów. Dostęp do pożądanego obszaru kompetencji uzyskamy na przykład nie tylko z menu głównego, ale także poprzez kliknięcie w odpowiednie "kafelki" w dolnej części strony. 

Łatwy dostęp do wszystkich plików

Osiągnięcie celu za pomocą zaledwie kilku kliknięć oraz zgromadzenie wszystkich istotnych informacji w jednym miejscu – taką filozofią kierowali się twórcy nowej strony firmy Taconova. Nawigacja na wszystkich podstronach odbywa się za pomocą przejrzyście ułożonych "kafelków", z których ostatni prowadzi zawsze bezpośrednio do "Centrum pobierania". W całkowicie zmodyfikowanym centrum pobierania plików znajduje się jeszcze bardziej przejrzysty przegląd wszystkich kategorii i produktów, również w formie rozwijanego menu. Dostępna dokumentacja techniczna może być sortowana i filtrowana w zależności od potrzeb. Dzięki temu użytkownicy są szybko i łatwo prowadzeni do pożądanego pliku. Na stronach produktów krótko i zwięźle przedstawiono ich zalety, wymieniono poszczególne modele i wersje oraz dodano filmy instruktażowe. Broszury produktów, karty katalogowe i instrukcje montażowe są również dostępne bez wchodzenia do centrum pobierania. Podczas wyszukiwania pliki PDF wyświetlają się także jako małe zrzuty ekranu, dzięki czemu każdy dokument można łatwo zidentyfikować. 

– Na nowej stronie internetowej udało nam się zebrać wszystkie dane w uporządkowany sposób, tak aby użytkownik mógł szybko znaleźć potrzebne mu informacje – wyjaśnia Ralph Seewald, prezes firmy Taconova. – Projektanci i instalatorzy otrzymują dzięki temu serwis internetowy najwyższej klasy oraz komfort charakterystyczny dla marki Taconova w stopniu większym niż kiedykolwiek wcześniej. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: