Kompletne systemy fotowoltaiczne Viteco

Wprowadzając do swojej oferty systemy fotowoltaiczne Viteco, Instal-Konsorcjum nie kierowało się jedynie doraźną chęcią nadążenia za aktualnymi trendami rynkowymi. Głównym powodem wprowadzenia fotowoltaiki była chęć s tworzenia kompletnej o ferty systemów OZE dla naszych Klientów. Posiadając dzisiaj w swoim portfolio zarówno pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, jak i systemy rekuperacji powietrza, jako Grupa jesteśmy przygotowani do sprostania wymogom określonym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych nowych budynków, wskazującym rok 2021 jako datę graniczną dotyczącą wymogu budowy jedynie domów energooszczędnych w Polsce.

Energia odnawialna - Kompletne systemy fotowoltaiczne
Viteco
 

W rozmowach pomiędzy Konsorcjantami już dawno dostrzegliśmy potrzebę stawiania na kompetencje techniczne pracowników Hurtowni Grupy Instal- -Konsorcjum. Coraz bardziej skomplikowane urządzenia i jeszcze bardziej skomplikowane zasady ich łączenia w kompletne systemy narzucają nam ogromną odpowiedzialność na etapie ich doboru, a w dalszej kolejności sprzedaży. 

W obecnych czasach tego procesu nie da się rozdzielić.

Rozumiejąc, jak skomplikowanym zagadnieniem mogą być systemy fotowoltaiczne zarówno dla pracowników sprzedaży, jak i Klientów, Instal-Konsorcjum postawiło na budowę kompetencji technicznych w tym obszarze. Wskazani pracownicy hurtowni Instal- Konsorcjum przeszli gruntowne szkolenia w zakresie techniki fotowoltaicznej, doboru i kompletacji systemów fotowoltaicznych, jak również rozpoznawania i odpowiedzi na zgłaszane przez Klientów potrzeby. Wszyscy uczestnicy szkoleń podeszli ze zrozumieniem do długich i wymagających szkoleń. To pierwszy etap w naszych staraniach, by sprostać oczekiwaniom Klientów. 

Równolegle poszukiwaliśmy oferty/urządzeń, która spełni bardzo rygorystyczne wymagania jakościowe, jakie sobie założyliśmy. I na tym polu odnieśliśmy sukces. W połowie lutego 2020 r. wprowadziliśmy do sprzedaży kompletny system oparty na komponentach najlepszych światowych marek: 

Energia odnawialna - Kompletne systemy fotowoltaiczne
Viteco

To kolejny raz, kiedy Instal-Konsorcjum stawia na współpracę z najlepszymi dostawcami. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że wspieramy naszych Klientów na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

- Pomożemy przeanalizować zapotrzebowanie Klienta na energię elektryczną.
- Sporządzimy właściwą i dopasowaną do potrzeb Klienta ofertę techniczną.
- Wesprzemy Klienta na etapie projektu i zgłoszenia do właściwego ZE.
- Zapewnimy asystę i szkolenie podczas montażu.
- Pomożemy w pozostałych staraniach o dofinasowanie z programu "Mój Prąd".

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: