Technologia w dobrej formie – multifunkcjonalny terminal TECElux

Dom i ogród - Technologia w dobrej formie
– multifunkcjonalny terminal TECEluxWspółczesne rozwiązania sanitarne zaskakują zarówno samą funkcjonalnością, jak i niebanalnym wzornictwem. Dotyczy to także systemów podtynkowych, które – dotąd ukryte – stają się widocznym elementem aranżacji łazienki. Przykładem może być TECElux – terminal WC integrujący najnowszą technologię z designem użytkowym.

Stelaż inny niż wszystkie

Terminal WC TECElux jest rozwiązaniem nowej generacji. To, co odróżnia go od standardowych stelaży podtynkowych, to fakt, że nie jest w pełni ukryty w ścianie. Widoczna dla oka pozostaje szklana obudowa dostępna w kolorze białym i czarnym. Produkt składa się z trzech części: modułu WC oraz dolnej i górnej szklanej osłony, która szczelnie zamyka otwór rewizyjny, maskuje spłuczkę i przyłącza. 

W przypadku terminala spłukiwanie może odbywać się manualnie lub bezdotykowo. Po zbliżeniu się do obszaru detekcji, zarys klawiszy podświetla się. W strefie bezpośredniej (ok. 10 mm) przycisk uruchamiany jest bezdotykowo lub za pomocą delikatnego dotknięcia. 

Technologia pod osłoną

Na szczególną uwagę zasługują liczne funkcje, w które wyposażony jest terminal TECElux. 

Pierwszą z nich jest "ceramic-Air". Dzięki wkładowi węglowemu nieprzyjemne zapachy neutralizowane są dokładnie tam, gdzie powstają, a do pomieszczenia wraca już oczyszczone powietrze. Co ważne – proces ten odbywa się w sposób cichy i nieuciążliwy dla użytkowników. Wymiana filtra wymagana jest tylko raz na pięć lat. Możliwa jest także kilkustopniowa regulacja mocy wentylatora. 

Nowoczesna łazienka powinna być dostosowana do potrzeb wszystkich użytkowników – dzieci, dorosłych, osób starszych. Dzięki funkcji "m-Lift" możliwa jest zmiana wysokości nawet po skończonym montażu – w zakresie aż 8 cm. 

Zwolennicy indywidualnych rozwiązań z pewnością docenią funkcję "smart-Connect". Dzięki niej TECElux można łączyć z dowolną ceramiką o rozstawie 180 mm, a nawet z toaletą myjącą. Istnieje także możliwość programowania elektroniki terminala. W zależności od wymagań, możemy zmienić obszar detekcji czujnika, stopień jasności wyświetlacza, intensywność oczyszczania powietrza i szereg innych funkcji. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: