Podsumowanie roku 2019 Nowe produkty wprowadzone w roku 2019

Ciep³o - Podsumowanie roku 2019
Nowe produkty wprowadzone w roku 2019Produkty marki concept dostarczane przez firmę Womix mają zastosowanie w systemach regulacji centralnego ogrzewania. Zarówno armatura, jak i zawory mieszające, systemy grup pompowych czy też poszczególne elementy wyposażenia kotłowni produkowane są w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz obserwacji zmieniających się trendów wiemy, jak ważna jest jakość i estetyka wykonania produktów.

Podsumowanie roku 2019

Od początku roku 2019 postanowiliśmy postawić na rozwinięcie marki concept by Womix. Godziny przeprowadzonych szkoleń, wydanie nowego katalogu z produktami concept by Womix, wprowadzenie nowych produktów do oferty oraz uczestnictwo w targach i eventach organizowanych przez Konsorcjantów pozwoliło nam zaliczyć ten rok do udanych. 

Jednym z większych wydarzeń, w których uczestniczyliśmy, były targi w Zakopanem organizowane przez firmę Heating Instgaz. Prezentowaliśmy na nich całość naszego portfolio, dając sobie również możliwość poznania wielu firm partnerskich chcących korzystać lub wykorzystujących już nasze produkty w kotłowniach. 

Drugim i największym wydarzeniem, do którego przygotowywaliśmy się już od długiego czasu, była II Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odbywająca się w Łodzi. Obecne na niej były wszystkie marki własne, firmy dostarczające produkty oraz Konsorcjanci z własnymi stoiskami. Była to najlepsza okazja do spotkania wszystkich współpracujących z grupą Instal-Konsorcjum firm w jednym miejscu, co przełożyło się na zwiększoną liczbę zamówień podczas trwania Giełdy. Mamy nadzieję, że zdobyte tam kontakty zaowocują w przyszłym roku i pozwolą nam na stworzenie jeszcze silniejszej marki concept by Womix. 

Ciep³o - Podsumowanie roku 2019
Nowe produkty wprowadzone w roku 2019Nowości wprowadzone do oferty concept by Womix

Miniony rok przyniósł wiele nowych rozwiązań i produktów poszerzających naszą ofertę. Były to:

- dwa nowe typy 3-drogowych zaworów mieszających GZM – pierwszy o średnicy przyłącza GW 1/2", drugi z gwintami zewnętrznymi 1";
- kompletny system regulacji kotłowni dla dwóch obiegów grzewczych CONCEPT MIX P;
- system grup pompowych DN 20 w izolacjach oraz gotowy system INSUL-BOX DN 20;
- typoszereg pomp Wilo Yonos Para dostępny w grupach pompowych DN 25 oraz DN 32;
- zwrotnica ZH – 25 2F dla 2 źródeł ciepła;
- systemy zabudowy kotłowni do mocy 520 kW, w tym rozdzielacze kaskadowe i centralnego ogrzewania, sprzęgła hydrauliczne oraz grupy pompowe DN 25, DN 32, DN 40 oraz DN 50.

 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: