Sezon w pełni – promocje w bieżącym kwartale Produkty concept by Womix na Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum

Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy dla Państwa kilka promocji na produkty pod marką concept dostarczane przez naszą firmę. Obejmują one kilka znanych i popularnych artykułów oraz nowość na ten kwartał – zestaw INSUL-BOX – DN 20. Naszą aktywność i chęć rozwoju marki concept by Womix potwierdza dodatkowo udział w Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, która odbyła się w dniach 4–6 września.

Promocje na zestawy zawór mieszający GZM z siłownikiem GS oraz zestawy MIX-BOX

Ciep³o - Sezon w pełni – promocje w bieżącym kwartale
Produkty concept by Womix na Giełdzie Towarowej
Grupy Instal-KonsorcjumNajnowsze promocje zostały wprowadzone 15 września i jak ostatnim razem obejmują dwa dobrze znane produkty znajdujące się w ofercie już od kilku lat. Również teraz postanowiliśmy nawiązać współpracę z dobrze znanymi na rynku markami, aby dać Państwu pewność jakości proponowanych gadżetów. 

Pierwsza promocja obejmuje sześć pakietów najbardziej popularnych zaworów mieszających gwintowanych GZM z siłownikami GS 10/140s. Pakiety sprzedawane są we wspólnym kartoniku, w środku którego tym razem znajduje się czapka zimowa 4F. 

Druga z promocji obejmuje systemy dla domów jednorodzinnych MIX-BOX, które ze względu na swoją funkcjonalność zyskują na popularności i mają swoje zastosowanie w kotłowniach do 30kW. Promocja obejmuje wszystkie z czterech gotowych rodzajów zestawów, jak i każdy z systemów (2- lub 3-obwodowy) składający się z szafki naściennej z zamknięciem malowanym na biało, rozdzielacza centralnego ogrzewania z wbudowaną zwrotnicą hydrauliczną oraz grup pompowych MIX-BOX w dowolnej konfiguracji. 

Tutaj promocja jest prosta – kup 2 sztuki, a dostaniesz WIĘCEJ. Za zakup każdego takiego systemu otrzymują Państwo torbę narzędziową Bosch, natomiast przy zakupie 2 sztuk dodatkowo polar 4F (przy składaniu zamówień prosimy o podanie rozmiaru polaru – dostępne rozmiary od M do XXXL). 

NOWOŚĆ – zestaw 2 obwodów grzewczych INSUL- -BOX DN 20 z promocyjną szlifierką kątową MAKITA

dołożyliśmy kolejny zestaw grup pompowych – INSUL- -BOX DN 20. Wyposażony jest on w izolację EPP, dwie grupy pompowe z zaworami kulowymi (jedna bez mieszacza, druga z mieszaczem obrotowym i siłownikiem GS) oraz rozdzielacz centralnego ogrzewania na dwa obiegi grzewcze z uchwytami naściennymi. Dodatkowo system wyposażyć można w zwrotnicę ZH-20 montowaną w pozycji poziomej, sprawiając, że taki system idealnie pasuje do wielu aktualnie budowanych kotłowni w domach jednorodzinnych. Systemy INSUL-BOX oraz systemy DN20 objęliśmy dodatkowo promocją, w której każdy zakup kompletnego systemu nagradzany jest szlifierką kątową Makita. 

Zachęcamy do korzystania z naszych promocji, ponieważ obowiązują one do wyczerpania stanów magazynowych gadżetów promocyjnych. 

concept by Womix na Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum

W dniach 4–6 września uczestniczyliśmy w Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, odbywającej się w Łodzi. Prezentowaliśmy na niej nasze produkty dostarczane pod marką concept oraz mieliśmy możliwość spotkania się z naszymi klientami w innej scenerii niż codzienna praca. Nowościami, które zobaczyć można było na żywo, były opisywane wyżej zestawy DN20 oraz rozdzielacze i grupy pompowe do mocy 520 kW. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a produkty były dobrze znane większości odwiedzających. Mamy nadzieję, że trud włożony w przygotowania oraz spotkania odbyte podczas targów zaowocuje w przyszłości i da nam możliwość dalszego wspólnego rozwijania marki concept by Womix. Bardzo dziękujemy również organizatorom za możliwość uczestnictwa w Giełdzie. 

Ciep³o - Sezon w pełni – promocje w bieżącym kwartale
Produkty concept by Womix na Giełdzie Towarowej
Grupy Instal-Konsorcjum
 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: