Toaleta myjąca TECEone – prostota w najczystszej postaci

Kompaktowy design

Woda i kanalizacja - Toaleta myjąca TECEone – prostota
w najczystszej postaciJeszcze do niedawna toalety myjące swoim wyglądem przypominały obiekty kosmiczne sterowane za pomocą dużego panelu. Czas na zmiany. Wybór miski z funkcją bidetu nie musi oznaczać kompromisów. Dowodem jest TECEone – innowacyjna toaleta myjąca, dzięki której użytkownicy nie muszą rezygnować z designu na rzecz funkcjonalności. Nowość od firmy TECE łączy bowiem w sobie te cechy, które są najistotniejsze dla komfortu i higieny. 

TECEone jest minimalistyczna i kompaktowa, dzięki czemu wpisuje się w styl nowoczesnych łazienek – także tych o niewielkim metrażu. Jedynym widocznym elementem odróżniającym ją od tradycyjnych misek są detale. W przypadku TECEone wszystkie przyłącza są ukryte, a sterowanie, tj. regulacja temperatury i ciśnienia wody, odbywa się wyłącznie za pomocą dwóch subtelnych, a zarazem intuicyjnych pokręteł. 

Proste zasady

Punktem wyjścia do stworzenia TECEone było zdefiniowanie na nowo użyteczności i oczekiwań względem tego typu rozwiązań. Tak, w myśl zasady "mniej znaczy więcej", stworzono prostą toaletę myjącą, bazującą tylko na istotnych i przemyślanych funkcjach. Dzięki temu w TECEone nie znajdziemy zbędnej elektroniki, a sama toaleta jest intuicyjna w obsłudze i nie wymaga instrukcji. 

Producent dowiódł także, że nowoczesna technologia może działać bez prądu. W TECEone funkcja mycia sterowana jest wyłącznie za pomocą pokrętła regulującego ciśnienie, a ciepła woda pochodzi bezpośrednio z instalacji. Automatyczne mycie dyszy to gwarancja higieny – zarówno przed, jak i po użyciu. Dzięki bezrantowej konstrukcji toaleta jest także łatwa w utrzymaniu czystości. Na komfort użytkowania wpływa ergonomiczna i stabilna deska z cichym mechanizmem opuszczania Soft-Close. 

Montaż bez wymogów

Woda i kanalizacja - Toaleta myjąca TECEone – prostota
w najczystszej postaciTECEone została zaprojektowana tak, aby ograniczyć do minimum wszelkie czynności związane z jej montażem. Dlatego też działanie toalety opiera się na baterii termostatycznej i kartuszu do regulacji wody. Brak prądu, modułu zasilającego, mniej technologii – to większe bezpieczeństwo i prosta instalacja – duża wartość nie tylko dla samego wykonawcy, ale także dla przyszłych użytkowników. 

Toaleta TECEone jest kompatybilna ze stelażami TECE oraz szklanym terminalem WC TECElux. Ofertę uzupełnia szeroka gama przycisków spłukujących TECE. 

Informacje dodatkowe:

- System bezpieczeństwa, zintegrowany w TECEone i służący do ochrony wody pitnej, spełnia wymagania normy EN 1717. Dzięki temu toaleta może być bezpośrednio podłączona do instalacji z ciepłą lub zimną wodą. Miska spełnia wymagania normy EN 997.

- Osłony dysz myjących są dostępne w czterech wersjach, różniących się intensywnością i położeniem strumienia wody. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: