II Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum

Aktualno��ci - II Giełda Towarowa
Grupy Instal-KonsorcjumZ ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na II Giełdę Towarową Grupy Instal-Konsorcjum, która odbędzie się w dniach 4–6 września 2019 r. w Hali EXPO w Łodzi.


Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum to ogólnopolska impreza sprzedażowa, którą kierujemy do Klientów hurtowni Instal-Konsorcjum. 

Celem tego wydarzenia jest przede wszystkim stworzenie bardzo konkurencyjnych warunków zakupowych dla firm instalacyjnych. Na tym jednak nie kończy się atrakcyjność tego miejsca. Na uczestników tego wydarzenia czekają: 


- czołowi producenci i dystrybutorzy towarów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE) z bardzo atrakcyjnymi warunkami zakupowymi;

- wystawcy, którzy specjalnie na dzień trwania Giełdy zaplanowali premiery swoich nowości;

- eksperci z bogatą ofertą szkoleniową, która pozwoli poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe kwalifikacje;

- liczne atrakcje artystyczne i kulinarne, cenne nagrody, ciekawe konkursy.


Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum to profesjonalna platforma dla specjalistów, prestiżowe miejsce spotkań przedstawicieli producentów urządzeń grzewczo-instalacyjno- sanitarnych, Konsorcjantów i przede wszystkim doświadczonych Instalatorów. 


Przygotowania do Giełdy ruszyły już w pełni. Jako Organizatorzy tej imprezy dokładamy wszelkich starań, aby druga Giełda Towarowa GIK odniosła jeszcze większy sukces niż jej pierwsza edycja. W przypadku chęci udziału w Giełdzie, prosimy o kontakt z wybranym Konsorcjantem, gdyż wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Aktualne informacje na temat Giełdy znajdą Państwo na stronie: www.gieldatowarowa.ik.pl

Aktualno��ci - II Giełda Towarowa
Grupy Instal-Konsorcjum

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: