Innowacyjne rozwijaki do rury QIK

Ciep��o - Innowacyjne rozwijaki do rury QIKKorzyści płynących z wykorzystania wielowarstwowych rur QIK jako głównego elementu ogrzewania podłogowego jest wiele. Przy prawidłowym wykonaniu uzyskujemy nieduże koszty ogrzewania, trwałość, wysoki komfort cieplny oraz 10-letnią gwarancję. W skład oferty wchodzą między innymi: 600-metrowe kręgi rury 16x2 wykonanej w technologii PE–RT II/ AL/PE–RT II oraz 500-metrowe kręgi rury 16x2 oraz 17x2 wykonane w technologii PE–RT II/ EVOH/PE–RT II.

Rury QIK oferowane w kręgach o długości 500 m i 600 m umożliwiają ograniczenie do minimum liczby niewykorzystanych końcówek, co w skali roku przekłada się na realne korzyści finansowe dla firmy instalacyjnej. Aby rozwijanie pętli było sprawne i szybkie, do oferty systemu instalacyjnego QIK wprowadziliśmy dwa typy rozwijaków: 

Ciep��o - Innowacyjne rozwijaki do rury QIKRozwijak QIK BASIC (kod 92SI120) idealnie nadaje się do rozwijania 600-metrowych kręgów białej rury QIK PE–RT II/AL/PE–RT II, rozwijanie odbywa się od zewnątrz. Rozwijak jest składany, co znacznie upraszcza transport narzędzia pomiędzy budowami. 

Zalety rozwijaka QIK BASIC:
- stosunkowo niewielki ciężar: 13,75 kg,
- maksymalna długość kręgu: 600 m,
- solidne łożysko kulkowe, gwarantujące długotrwałą pracę,
- regulacja wysokości stopek,
- osadzenie stopek na przegubach umożliwiające stabilną pozycję na nierównym podłożu.

Rozwijak QIK STANDARD z ramieniem (kod 92SI120HW) jest rozbudowaną i wzmocnioną wersją rozwijaka QIK BASIC, wyposażoną w teflonowe ucho znajdujące się w osi rozwijaka, przez które przechodzi rura podczas układania pętli grzewczych. Rozwijak QIK STANDARD idealnie nadaje się do rozwijania 500–metrowych kręgów pomarańczowej rury QIK PE–RT II/ EVOH/PE–RT II, rozwijanie odbywa się od wewnątrz. Rura podczas rozwijania cały czas zabezpieczona jest trwałą czarną folią typu stretch. Dzięki temu wygodne staje się zarówno samo rozwijanie, jak i przemieszczanie częściowo rozwiniętego kręgu do innego pomieszczenia lub obiektu po ułożeniu pętli ogrzewania podłogowego. 

Dodatkowo istnieje możliwość bezproblemowego rozwijania 600-metrowych kręgów białej rury QIK PE–RT II/AL/PE–RT II, rozwijanie odbywa się od zewnątrz lub od wewnątrz. Rozwijak jest składany, co znacznie upraszcza transport narzędzia pomiędzy kolejnymi miejscami montażu. 

Zalety rozwijaka QIK STANDARD:
- teflonowe ucho prowadzące rurę;
- stosunkowo niewielki ciężar: 15,25 kg;
- maksymalna długość kręgu: 600 m;
- solidne wzmocnione łożysko kulkowe; gwarantujące długotrwałą pracę;
- regulacja wysokości stopek;
- osadzenie stopek na przegubach, umożliwiające stabilną pozycję na nierównym podłożu.

Rozwijaki QIK – program narzędziowy

Rozwijaki QIK można nabyć w promocyjnej cenie w ramach prowadzonej aktualnie akcji specjalnej. Szczegółowe informacje dostępne są w hurtowniach Instal-Konsorcjum. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: