Wydajność, oszczędność i ekologia Pompy ciepła STIEBEL ELTRON rozwiązaniem dla każdego

Pompy ciepła, choć są dość kosztowną inwestycją, zyskują na popularności. Ceni się je za funkcjonalność i bezawaryjną pracę. Są rozwiązaniem szytym na miarę XXI w. Dlaczego warto zainstalować je w swoim domu?

Ciep³o - Wydajność, oszczędność i ekologia
Pompy ciepła STIEBEL ELTRON
rozwiązaniem dla każdegoMarka STIEBEL ELTRON jest czołowym producentem pomp ciepła. Urządzenia tej marki są niezawodne, a przy tym wykonane bardzo estetycznie z najwyższej jakości komponentów. Stosowane są zarówno w domach jednorodzinnych, jak i pomieszczeniach biurowych. Za pomocą pomp ciepła możliwe jest ogrzewanie pomieszczeń z poszanowaniem ekologii i oszczędnością naszego czasu i pracy. Znika potrzeba palenia w piecu, składowania opału czy wreszcie problem zanieczyszczeń ulatniających się z naszego komina. 

Każde z urządzeń STIEBEL ELTRON może zostać dowolnie uzupełnione o nowoczesne systemy wentylacji, rekuperacji i fotowoltaiki, a wszystko po to, by ogrzewanie było bardziej wydajne i oszczędne. Wszystkie te elementy tworzą spójną i estetyczną całość. 

Pompa ciepła – rozwiązanie dobre dla każdego

Marka STIEBEL ELTRON oferuje szeroką gamę pomp ciepła, co sprawia, że nietrudno jest znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza pompy ciepła powietrze- -woda, które można zainstalować na Wydajność, oszczędność i ekologia Pompy ciepła STIEBEL ELTRON rozwiązaniem dla każdego zewnątrz budynku bez żadnych prac związanych z wykonaniem instalacji dolnego źródła. Wśród nich na uwagę zasługuje nowy model – HPA-O, który służy do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenie jest sterowane w zależności od aktualnego zapotrzebowania na ciepło, co zapewnia wysoką wydajność systemu i znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Pompa działa bardzo cicho i wydajnie. 

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła z oferty STIEBEL ELTRON?

Powodów jest kilka. Po pierwsze, jest to marka z dużym doświadczeniem i bardzo ceniona na rynku. Po drugie, ma szeroką ofertę pomp ciepła oraz zespół doradców, którzy chętnie pomogą wybrać model dostosowany do naszych potrzeb. Po czwarte, oferuje profesjonalny serwis i montaż. Po piąte, gwarantuje konkurencyjne ceny z możliwością otrzymania dotacji w ramach akcji Stop Smog. STIEBEL ELTRON, w trosce o jakość powietrza, dopłaca 5.000 zł brutto za montaż pompy ciepła. Na koszt producenta przeprowadzone zostanie również uruchomienie oraz regulacja urządzenia. 

Pompy ciepła są w ostatnim czasie coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem. Decydują się na nie właściciele nowo wybudowanych domów, ale też mieszkań w starym budownictwie. Ich zadowolenie to najlepsza rekomendacja. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: