Ogrzewacze szybkonagrzewające STIEBEL ELTRON – ciepło w Twoim domu

Ciep³o - Ogrzewacze szybkonagrzewające
STIEBEL ELTRON – ciepło w Twoim domuPotrzebujesz urządzenia, które w szybkim czasie zapewni ciepło w określonym pomieszczeniu? Ogrzewacze szybkonagrzewające STIEBEL ELTRON są idealnym rozwiązaniem.

Na czym polega ich działanie?

W przypadku tych urządzeń ciepło wydmuchiwane jest przez wentylator. Pomieszczenie ogrzewa się w bardzo krótkim czasie do temperatury odpowiadającej chwilowemu zapotrzebowaniu. Sprawdzi się więc na działce, w garażu czy łazience, a więc wszędzie tam, gdzie chcemy szybko podnieść temperaturę. Ogrzewacze są również chętnie wykorzystywane w pomieszczeniach biurowych, w których przebywa się tylko w określonych godzinach. 

W ofercie STIEBEL ELTRON znaleźć można sterowany elektronicznie ogrzewacz CK Premium. Jest wyposażony w regulator tygodniowy z wyświetlaczem LCD. Temperaturę można nastawiać w zakresie +5ºC do +30ºC z dokładnością do 0,5ºC. Regulator posiada dwa wstępnie zaprogramowane tryby pracy i jeden tryb do programowania indywidualnego. Urządzenie może pracować w trybie cichym z poziomem grzania 1 kW i obniżoną prędkością pracy wentylatora. Wyróżnia się też nowoczesnym wzornictwem i trwałością (przednia obudowa została wykonana z wysokiej jakości aluminium). 

Ciep³o - Ogrzewacze szybkonagrzewające
STIEBEL ELTRON – ciepło w Twoim domuWśród nowości STIEBEL ELTRON znaleźć również można ogrzewacz CK Trend LCD, który jest przeznaczony do ogrzewania pomieszczeń w krótkim czasie. Urządzenie może być wykorzystywane jako przejściowe lub docelowe w gospodarstwach domowym lub biurach. Pracuje w dwóch trybach: komfortowym i obniżeniu nocnym. Posiada funkcję wykrywania otwartego okna, wówczas automatycznie przełącza się na tryb ochrony przed mrozem, utrzymując temperaturę pomieszczenia na poziomie 7ºC. W tym modelu zastosowanie znalazła wysokiej jakości grzałka ceramiczna. Obudowa wykonana została z najlepszej jakości materiałów i w nowoczesnym wzornictwie, dzięki czemu pasuje do niemal każdego pomieszczenia. Do ogrzewania werand, zadaszonych tarasów, patio czy coraz popularniejszych ogrodów zimowych warto z kolei wykorzystać promiennik kwarcowy na podczerwień IWw 20. Posiada reflektor wychylny w zakresie około 20–40º. Urządzenie mocowane jest na ścianie. Zapewnia ciepło bez wyczuwalnego ruchu powietrza.

Ogrzewacze STIEBEL ELTRON są rozwiązaniem idealnym dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Są ekonomiczne, wydajne i zapewniają przyjemne ciepło w bardzo krótkim czasie. 

Ogrzewacze szybkonagrzewające STIEBEL ELTRON – ciepło w Twoim domu. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: