Alba i Tiga – nowe baterie w linii VerdeLine

Woda i kanalizacja - Alba i Tiga – nowe baterie w linii VerdeLineDo kolekcji baterii oszczędzających wodę dołączyły dwie nowe serie – Alba VerdeLine i Tiga VerdeLine. Baterie, podobnie jak inne modele należące do tej linii, zostały wyposażone w innowacyjne komponenty umożliwiające ograniczenie zużycia wody, a tym samym znaczne obniżenie domowych kosztów.

Albę VerdeLine charakteryzuje geometryczna forma korpusów, a także prosty kształt uchwytów i wylewek przełamany delikatnie zaobloną linią krawędzi. Kolekcję Tiga VerdeLine wyróżnia okrągła forma korpusów i wylewek oraz płaskie, idealnie komponujące się z nimi uchwyty. Baterie zostały pokryte elegancką chromowaną powłoką. W serii znajduje się, więc bateria umywalkowa z korkiem spustowym klik-klak, wyposażona w perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego, bateria wannowa ścienna z przełącznikiem wanna/natrysk i ogranicznikiem przepływu dla natrysku, dwie baterie natryskowe z ogranicznikami przepływu: ścienna oraz podtynkowa 2-funkcyjna, a także bidetowa z automatycznym korkiem spustowym i perlatorem z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego. Kolekcja Tiga Verde- Line to armatura do łazienek i kuchni. Tworzą ją dwie baterie umywalkowe: stojąca i stojąca z obrotową wylewką, obie z perlatorami z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego, bateria wannowa ścienna wyposażona w ceramiczny przełącznik wanna natrysk i ogranicznik przepływu dla wyjścia natrysku, bateria bidetowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym i perlatorem z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego oraz dwie baterie natryskowe z ogranicznikami przepływu: ścienna i 2-funkcyjna podtynkowa. Kolekcję uzupełnia bateria zlewozmywakowa stojąca z obrotową wylewką, wyposażona w perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego. Wszystkie baterie posiadają regulatory ceramiczne. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: