Nowości armatury instalacyjnej i grzewczej

Ciep³o - Nowości armatury instalacyjnej
i grzewczejZawory grzejnikowe, termostatyczne (w tym również dostępne w zestawach z głowicami), głowice termostatyczne i złączki do rur oraz akcesoria do grzejników to szeroka i zróżnicowana oferta armatury instalacyjnej i grzewczej FERRO, skierowana do instalatorów.

Do niezwykle popularnych produktów w tej grupie asortymentowej należą złączki zaciskowe do rur miedzianych 15 mm, złączki zaciskowe do rur z tworzywa 16x2 mm oraz do rur wielowarstwowych 16x2 mm. Wszystkie rodzaje występują z gwintem 3/4" lub 1/2" i są dostępne w opakowaniach zbiorczych po 10 szt.

Nowością w tym segmencie są odpowietrzniki mechaniczne: RA501* – z metalowym pokrętłem, uszczelnieniem typu o-ring, w rozmiarach 1/4" i 3/8" oraz RA502* – z pokrętłem i uszczelnieniem z tworzywa, w rozmiarach od 1/8" do 1/2", a także odpowietrznik automatyczny 1/2" boczny O15ASB2 charakteryzujący się maksymalną temperaturą pracy 110°C i maksymalnym ciśnieniem pracy 1,0 MPa (10 bar). Warto dodać, iż niewątpliwą zaletą odpowietrzników marki FERRO jest szeroka gama rozmiarów od 1/8" do 1/2". 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: